ŠVENTĖ 20 METŲ JUBILIEJŲ

2014 m. Čekijos bendrovė ALPINE PRO šventė savo 20-ąsias metines. Ji tapo lyderiu Čekijos laisvalaikio drabužių ir aksesuarų sferoje. ALPINE PRO buvo įtraukta į labiausiai vertinamų Čekijos kompanijų aukščiausią rangą ir gavo kitus apdovanojimus šioje srityje. Būtent tai labai vertina įmonės savininkai ir darbuotojai.

MES NUSTATOME MADA

Čekijoje ALPINE PRO šiuo metu yra labiausiai paplitęs parduotuvių tinklas, skirtas laukiniai veiklai. Bendrovė taip pat tiekia savo gaminius į didžiausius prekybos tinklus, tokius kaip "Sportisimo" arba "Globus".

WE DRESS THOSE THE BEST

ALPINE PRO projektuoja ir gamina čekų olimpiečių rinkinius tiek žiemos, tiek vasaros olimpinėms žaidynėms. Bendradarbiavimas su Čekijos olimpine komanda vyksta nuo 2009 m.

VISKAS VIENOJE VIETOJE

ALPINE PRO turi savo dizainerių komandą Prahos būstinėje. Naudodami naujausias medžiagas, gerai išvystytus modelius ir sudėtingesnes detales, ruošiame pavasario / vasaros / rudens-žiemos kolekcijas. Medžiagų kūrimo srityje ALPINE PRO bendradarbiauja su profesionaliais centrais ne tik Čekijoje - dėl to bendrovė gali naudoti kai kurias naujai sukurtas medžiagas pirmą kartą. Siūlomi produktai dažnai yra patikimi profesionaliems sportininkams, kurie juos išbando realioje aplinkoje, o jų komentarai atsispindi galutiniame produkto formoje ar jo funkcinėse savybėse.

IŠSAMUS PARDAVIMO TINKLAS

"ALPINE PRO" prekės ženklas yra atstovaujamas daugiau nei 20 kitų šalių, tokių kaip Vokietija, Prancūzija, Ukraina, Baltarusija, Libanas ... "ALPINE PRO" produktai šiuo metu prieinami maždaug 600 prekybos vietų visame pasaulyje.

APIE MUS

2014 metais Čekijos bendrovė „AlpinePro“ šventė 20 metų įmonės įkūrimo jubiliejų. Per šį laiką Alpine Pro sugebėjo tapti savo srities lyderiu Čekijos ir Slovakijos rinkoje, rado savo vietą užsienio rinkose ir pakartotinai pateko į labiausiai vertinamų kompanijų užimančiu aukščiausius reitingus sarašą.
Sveiki atvykę į vienintelę oficialią prekės ženklo "ALPINE PRO" parduotuvę Lietuvoje, kuri atsidare VCUP prekybos centre Vilniuje ,2017 metais. Mūsų parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės funkcionalia apranga ir avalynė, kuri skirta: sportui,laisvalaikiui,turizmui, slidinėjimui, žygiams,miestui ir daug kitų produktų, pažymėtų "ALPINE PRO" ženklu. Perkant mūsų parduotuveje galite būti tikri, kad gausite originalų produktą iš "ALPINE PRO"

Alpinepro
Ski Team