ATGAL

Alpinepro SkiTeam - Slidinėjimo mokykla

Slidinėjimo mokykla Italijoje


Slidinėjimas – viena maloniausių pramogų, kurią išbando vis daugiau lietuvių. O kad pavyktų patirti tikrą slidinėjimo dvasią, įkvėpti kalnų oro bei žavėtis greičiu - slidinėjimo mokykla Italijoje, kurią organizuoja Alpine PRO, yra geriausias ne tik profesionalų, tačiau ir mėgėjų pasirinkimas. Išbandyk ir galbūt atrasi aistrą, kuri įtrauks tave į nuotykių svaigulį.


Kodėl verta mokytis slidinėti su profesionalais?


Svarbiausia – slidėjimo mokykla Jus išmokys taisyklingai įveikti tiek labai paprastas, tiek sudėtingas kliūtis, mesti iššūkį patiems didžiausiems kalnams ir pranokti savo paties lūkesčius. Daugelis žmonių mokosi slidinėjimo savarankiškai, tad gavę prastus, pačių sugalvotus arba internete perskaitytus pradmenis, jie daro klaidas, kurios ne tik trukdo pajusti tikrą slidinėjimo dvasią, tačiau taip pat ir prisideda prie traumų, kurios užkerta kelią atostogų metu smagiai leisti laiką. Slidinėjimo mokyklos Italijoje instruktoriai taip pat patars - kokia apranga labiausiai tinka Jūsų atveju, geriausiai dera prie Jūsų figūros, galiausiai, kuri geriausiai atitiks Jūsų slidinėjimo įgūdžius. Juk šalčio bijantiems reikia daugiau termo sluoksnių turinčios aprangos, o tiems, kuriems slidinėjimas jau dabar yra gyvenimo dalis – reikia rinktis profesionalesnę, kad pavyktų išvystyti greitį. Smulkmenos, tačiau visos jos labai svarbios, nes slidinėjimo apranga gali nulemti slidinėjimo kokybę. Juolab, jeigu slidės Jums nėra arti širdies – tokiu atveju rekomenduojama snieglentė arba paprasčiausios rogutės su kuriomis taip pat galima čiuožti kur kas įdomiau nei galvoja daugelis.
Visa tai gausite nusprendę mokytis su specialistais, kuriems slidinėjimas – ne tik gyvenimo „duona“, tačiau ir malonumas!


Rinkitės Alpine PRO – rinkitės profesionalumą


Slidinėjimas Italijoje padės Jums patirti daug neatrastų potyrių. O kad malonumų būtų daug ir visi Jums paliktų pačius geriausius įspūdžius – siūlome kreiptis į profesionalus, kurie atostogas Italijoje pavers vienu dideliu nuotykiu. Mokykitės slidinėti su mumis – rinkitės geriausius.


  • Slidinėjimas – mūsų aistra, mūsų gyvenimo būdas. Tai auga mumyse, tad esame patys geriausi savo srities profesionalai, kurie stengiasi žinias parduoti kitiems. Ir tiems, kurie nori išmokti slidinėti savo malonumui, ir tiems, kurie siekia profesionalumo. Kartu mes galime pasiekti viską!

  • Slidinėjimo mokykla padės Jums stabiliai atsistoti ant kojų mažiausiomis kainomis. Esame labai lankstūs ir norime, kad kuo daugiau žmonių išmoktų slidinėti. Štai todėl paslaugos suteikiamos konkurencingomis kainomis. Tai galimybė, kuri yra prieinama kiekvienam.

  • Slidinėjimo kelionės padės išmokti daugiau ir lavinti savo įgūdžius su skirtingomis įrangomis. Išmokite čiuožti ne tik su slidėmis, tačiau ir snieglente. Jeigu keliaujant su visa šeima, o vaikai nelinkę stoti ant slidžių – puikus pasirinkimas rogutės, kuris taip pat padės patirti daug neatrastų potyrių.

  • Puikiai suprantame, kad kiekvienas iš slidinėjimo kelionės tikisi labai skirtingų dalykų. Štai todėl esame labai lankstūs ir stengiamės prisitaikyti prie kiekvieno savo mokinio, sukurti jiems tokias sąlygas, kad slidinėjimas taptų malonumu leisiančių ilgą laiką atsiminti šias nuostabias atostogas.

  • Mūsų tikslas – geriausia kokybė. Slidėjimo mokykla – tai pramogos vaikams, nuostabiausi nuotykiai suaugusiems, nauji išbandymai drąsiausiems.

Išmokysime Jus atsistoti ant slidžių ir patarsime, kuri laisvalaikio apranga jums labiausiai tinka. Juk slidinėjimo drabužiai dažnai naudojami ir aktyvioms pramogoms. O kuo daugiau būsite gamtoje – tuo geriau jausitės, tuo daugiau nuotykių patirsite, tuo daugiau naujų dalykų pavyks išmokti.


dėl visos informacijos, prašome skambinti: kontaktaiAlpinepro
Ski Team