BAMBOO

Bambukinis apatinis trikotažas yra labai populiarus dėl savo lankstumo ir antibakterinių savybių. Medžiaga taip pat yra ekologiška, nes ji pagaminta iš bambuko.

Naudojimas: Idealiai tinka slidinėjimui, alpinistams, snieglenčių sportui, lenktynėms, dviračiams, riedlentėms, turizmui.


COOL-DRY

Ypač naudinga vasarą. Funkcinė medžiaga išdžiūsta labai greitai; jos struktūra iš dalies atšaldo ir palaiko kūno šilumą.

Naudojimas: "Cool-Dry" funkcionalūs marškinėliai gali būti naudojami aktyviems lauko ir vidaus sporto renginiams. Medžiagą labiausiai vertins tie, kurie daug prakaituoja ne tik sporto metu. Jei "Cool-Dry" pluoštas sumaišomas su medvilne, mes gauname labai patogią medžiagą, kuri gali būti naudojama kasdieniam dėvėjimui.


THERMOCOOL

Tai funkcinė medžiaga, kuri palaiko šilumos komfortą. Tai pasiekiama dviem panaudotais pluoštais: Thermolite termiškai izoliuoja, o "Coolmax" užtikrina greitą drėgmės šalinimą iš kūno.

Naudojimas: Šios medžiagos gyvenimo trukmė yra labai didelė. Tinka slidinėjimui, snieglenčių sportui, dviračiams, žygiuoti pėsčiomis, kalnų turizmui ir kita veikla lauke.


SEAMLESS

Šios medžiagos apatinis trikotažas puikiai pritaikytas žmogaus kūno anatomijai. Specialiai pakeistos zonos užtikrina pakankamą palaikymą ir aukštą funkcionalumą tose vietose, kuriose mes prakaituojame dažniau. Taip pat yra suteikiamas raumenų palaikymas sporto metu, todėl raumenys ne taip greitai pavargsta.

Naudojimas: žiemos sportui, žvejybai, turizmui.


MERINO WOOL

Apatinė apranga yra iš MERINO avių vilnos, kuri turi puikų garų pralaidumą ir unikalų termoreguliavimą.

Naudojimas: žiemos sportui, žvejybai, turizmui.

ATGAL

1. Sluoksnis

Slidinėjimo aprangos pirmasis sluoksnis – tarsi antra oda, kuri maloniai priglunda, sugeria prakaitą, leidžia puikiai atrodyti ir nuostabiai jaustis.

Dėmesio!
Nuo 2019-12-20 laukiame jūsų Perkūnkiemio g. 12, Vilnius