PTX MEMBRANE

Funkciniai komplektai su PTX membrana yra labai vertinami. Produktai su šia membrana turi juostines siūles tam, kad būtų užtikrintas nepralaidumas vandeniui.

Naudojimas: Slidinėjimas, alpinizmas, žiemos sportas, pėsčiųjų turizmas, kalnų turizmas, važiavimas dviračiu, vaikščiojimas pėsčiomis, xc ir kiti lauko renginiai


DWR: DURABLE WATER REPELLENCY

Ilgai trunkantis impregnavimas, su kuriuo apdorojamas trečiojo sluoksnio viršus, apsaugo medžiagą nuo mirkymo ir sukuria vandens lašelius, kurie nuteka žemyn. Medžiaga nėra sunki ir vis dar apsaugo apatinius sluoksnius.

Naudojimas: Medžiaga užpildyta tuščiaviduriais pluoštais, naudojama rudenį ir žiemą.


SOFTSHELL

Tai yra hibridas tarp antrojo ir trečiojo sluoksnių - jis šildo ir saugo tuo pačiu metu. Izoliacinis ir apsauginis sluoksnis sujungdami šias dvi savybes, SOFTSHELL yra ideali medžiaga nenuspėjamiems orams.

Labai atsparus kintančiam orui. Be to, ši medžiaga yra aprūpinta membraniniu sluoksniu, apsaugančiu nuo vėjo.

Naudojimas: Softshell naudojama vėsesniu oru.


HI-THERM

Šios striukės yra labai šiltos ir lengvos, o ju savybės nenusileidžia gaminiams is pūkų. "HI-THERM" striukių užpildymas yra labai tankus.

Naudojimas: Rudenį, žiemą, pavasarį, lauko veiklą ir kasdienį dėvėjimą, ypač vietose, kuriose yra labai šaltas klimatas.

ATGAL

3. Sluoksnis

3-as sluoksnis = APSAUGINIS - apsaugo nuo vėjo, lietaus ir sniego. Šis sluoksnis yra kvepuojantis ir užtikrina greitą drėgmės šalinimą iš kūno.

Dėmesio!
Nuo 2019-12-20 laukiame jūsų Perkūnkiemio g. 12, Vilnius